Kavitace pomocí ultrazvuku s vakuem

Ošetření naším přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy. Jedno ošetření trvá 20 - 40 minut a úbytek je viditelný již po prvním sezení. Četnost se opakuje dle individuálních problémů a dispozic klienta. Zákrok je pociťován jako příjemná hřejivá masáž a je vhodný i pro muže. Ošetření je založeno na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem, čímž se zásadně ve svých vlastnostech odlišuje od jiných ultrazvukových a dalších liposukčních technologií. Působením ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a odváděna lymfatickým systémem z těla ven. Kavitační technologie umožňuje koncentrované energii nasměrovat do velmi specifické zóny uvnitř pacienta a je tak schopna rozvrátit podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a maskulární tkáň nezměněnou.

Nová technologie kavitaci s vakuem poskytuje řadu výhod. Vakuum znásobuje působení na kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím poskytuje vysoce selektivní a bezpečného zacházení. Tato kombinace zajišťuje, že účinek kavitace zvyšuje působení pouze na podkožní tukové tkáně. Díky neustálému tlaku na kůži se zvyšuje účinnost ošetření, a přináší vynikající výsledky. A v neposlední řadě se riziko náhodného působení ultrazvuku se snížuje na minimum.

Po zničení tukové tkáně, tuk ve formě triglyceridu je vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a 7volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné tukové kyseliny - včetně tukových kyselin z potravy.

Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrátí.

Význam metody bezbolestné liposukce s vakuem však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zkvalitnění a zrychlení metabolismu a tedy celkové regeneraci a ozdravení organismu.