Solarium - Ergoline Open Sun 500

Nová síla svobody. Ergoline Open Sun 550 vám právě teď nabízí intenzivnější opálení.

Vylepšená A.R.T. Advanced Reflective Tanning technologie nyní opaluje váš obličej silou 1,600W. V kombinaci s Turbo Power nízkotlakou technikou v oblasti těla nabízí Open Sun 550 úžasnou svobodu opalování a zároveň relaxaci.

A.R.T. ADVANCED REFLECTIVE TANNING
S Ergoline Open Sun se UV - Power ubírá jinou cestou. Je umožněno prostřednictvím technologie A.R.T. UV- vysokotlaké jednotky umístěné vedle lehátka vyzařují svoje svoje UV záření přesně proti reflexní cloně ze skla v horní části solária. Ultra povrch přitom odráží pouze UV částice účinné pro opalování. kromě toho se počítačem vypočítaná pozice UV komponentů stará o maximálně homogení rozdělení UV a tím i o zvlášť rovnoměrný výsledek opálení.

OPEN DESIGN
Otevřeno pro neobvyklý futuristický vzhled. Stejně neobvyklý jeko nový, otevřený způsob opalování je také design Ergoline Open Sun 550. Futuristický vzhled solária Ergoline Open Sun 550 ve vzrušujícím odstínu Magenta Silver vzbudí pozornost v každém studiu. Na Ergoline Open Sun 550 se kromě toho třpytí podsvícené logo Ergoline a vysoce kvalitní skleněný dekor. Zřetelné linie a barevně sladěný světelný design podtrhují neobvyklý vzhled.

BODY MULTI RELAX
Zcela nový typ lehátka Body Multi Relax pro komfortní chvíle při opalování s integrovaným polštářem pod hlavou, pohodlnými prohlubněmi pro paže a varialbilními opěrkami nohou pro souměrné opálení bez kompromisů. Comfort Cooling omývá zákazníky během opalování příjemným vzduchem. O čerstvý větřík se stará jednotka Air Condition, která nechadí jen lehátko, ale také vzdušné proudyv solárním tunelu. Solárium Open Sun 550 je sériově vybaveno přípravou pro připojení sluchátek a sadou reproduktorů pro připojení Stero Sound.

COMFORT COOLING
Comfort Cooling omývá zákazníky během opalování příjemným vzduchem. O čerstvý větřík se stará jednotka Air Condition, která nechadí jen lehátko, ale také vzdušné proudy v solárním tunelu.

AIR CONDITION
Air Condition Plus nechadí jen lehátko, ale také vzdušné proudy v solárním tunelu. Dodává se sériově.