Rekondiční stoly

V našem studiu je pro Vás připraveno 8 rekondičních strojů anglické značky SHAPEMASTER

Shapemaster se výborně hodí na

  • Ztráta centimetrů bez pokusů o dietu
  • Zlepšení držení těla
  • Výrazné zlepšení pohyblivosti kloubů u klientů s artrozou,osteoartritidou a artritidou
  • Výrazné zpevnění svalů podpírajících páteř, prodloužení svalů hrudního koše a zpevnění dalších svalových skupin
  • Příznivě přispívá při odstranění celulitidy

Posilovací systém SHAPEMASTER - vyhovuje nejnovějším poznatkům a výzkumům z hlediska rekondice a rehabilitace. Stoly pracují na bázi opakovaného izokinetického cvičení izolovaných svalových skupin. Postupně posilují, zpevňují a tvarují postavu a pomáhají redukovat centrimetry problémových partií. Zvyšují pohyblivost a pružnost, zlepšují krevní a lymfatický oběh, zmírňují napětí a stres. Pravidelné pasivní nebo polopasivní cvičení na těchto stolech je vhodné pro každého (např. pro klienty po srdeční příhodě s vysokým krevním tlakem, artritidou). Cvičení na stolech vyrovnává páteř a pánev ,pomáhá snižovat riziko kyfózy, lordózy a osteoporózy.

Stomach Hip Trimmer

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

Tummy Toner

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

Leg Toner

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější starnu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

Hip Waist Trimmer

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

Upper Body Toner

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

Circular - Rower

Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxický látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.